Blog Kadoro

Przepis na kulę z SuperDuo

poniedziałek, 13 maj 2013

Witam serdecznie,

dzisiaj znajdziecie w naszych Artykułach kolejny kurs autorstwa Joanny Tierling-Wiśniewskiej (Jena). Tym razem jest to Krótki przepis na kulę z SuperDuo.

kulaSD

Produkty niezbędne do wykonania kulki takie jak:  koraliki SuperDuo kulka 20 mm, igłażyłka 0,2 mono znajdziecie oczywiście w Kadoro :)

Pozdrawiam,

Anna

2 Komentarzy do “Przepis na kulę z SuperDuo”

  1. Ewa napisał(a):

    witam, jestem świeżą fanką robótek koralikowo szydełkowych. Szybciutko nauczyłam sie robić sznury koralikowe, ale początek był inny. Chciałam zrobić kulkę na szydełku z koralików, i nie dałam rady do dziś… Schematy albo są nieczytelne albo za bardzo skomplikowane, albo ja nie potrafię zrobić kulki. Chciałabym do tego użyćkoralików 80-tek, bo właśnie te chcę zakupić. Uczyłam się robić na większych ale nic mi nie wychodziło. Bardzo proszę o przepis na kulkę małą lub dużą taką do bransoletek albo do kolczyków robioną na szydełku. pozdrawiam

  2. MAGDA napisał(a):

    Nie posiadamy własnych tutoriali. Wszystkie publikowane wzory na naszej stronie pochodzą od zaprzyjaźnionych twórców. Jeśli tylko ktoś zechce się z nami podzielić kursem na kulką szydełkową na pewno ją tutaj umieścimy :-)

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podgląd komentarza: