Blog Kadoro

Neonowe koraliki

piątek, 9 sierpień 2013

neonowe lato

Witam serdecznie,

wszystko wskazuje na to, że trend na neonowe, jaskrawe barwy szybko nie minie. Pogoda sprzyja tworzeniu kolorowej i lekkiej biżuterii. Błyszczące lub matowe – jaskrawe dodatki przyciągają spojrzenia. Chociaż wiele osób nie jest przekonanych do tak jaskrawych kolorów, wakacje są idealnym momentem, by wykorzystać je jako dodatek do modowych stylizacji.

W naszej ofercie mamy fluorescencyjne koraliki w wielu kolorach, rozmiarach i kształtach. Wszystkie pokryte są specjalna powłoką UV-reactive, dzięki czemu świecą w promieniach ultrafioletowych.

Do wyboru mamy drobne kuleczki w rozmiarze 3 i 4 mm.

Round Beads

W szerokiej gamie SuperDuo można znaleźć ich neonowe wersje.

SuperDuo

Kolejnym kształtem wartym uwagi są odważne, i równie modne co neonowe kolory, koraliki w kształcie kolców. Spike Beads to połączenie nie tylko dla odważnych ;-)

Spike Beads

Ostatnią propozycją jest zupełna nowość w naszym sklepie. Neonowe Rizo Beads to koraliki w kształcie ziarenka ryżu. Idealnie nadają się m.in. do wykończenia frędzli.

Rizo Beads

Zapraszam na zakupy!

Pozdrawiam,

Anna

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podgląd komentarza: