Blog Kadoro

Ponad 150 nowych wzorów i kolorów szkła weneckiego

środa, 11 luty 2009

Jak wiadomo biżuteria jest wspaniałym a zarazem oryginalnym sposobem na pokazanie jak ważna jest dla nas osoba obdarowywana. Dlatego też przed Walentynkami chcemy dać  inspirację do stworzenia czegoś wyjątkowego… Nasze dzisiejsze nowości są idealne do tego aby taką właśnie nietuzinkową biżuterię wyczarować.

Największa grupę wśród nowych nabytków naszego sklepu stanowi szkło weneckie w całej gamie barw, kształtów i rozmiarów:

kwadraty

kule

pastylki

kostki

walce

Wielu klientów pytało nas również o mniejsze średnice sznurków woskowanych, dlatego wprowadziliśmy do oferty indyjskie, wysokiej jakości sznurki woskowane i rzemienie o różnych grubościach

Do oferty Kadoro dołączyły również szczypce o płaskich i zwężanych noskach do przytrzymywania, chwytania i zginania drutu.

Zupełną nowością natomiast jest kauczuk jubilerski powleczony aksamitem w żywych kolorach. Świetnie nadaje się na obroże, jest bardzo przyjemny w dotyku.


Na koniec mamy jeszcze dwie wiadomości – jedną dobrą i niestety jak to zwykle bywa drugą złą. Ale zacznijmy od tej dobrej aby jeszcze przez chwilę pozostać w radosnym, walentynkowym klimacie. Otóż wszystkie  zamówienia będą od tej chwili pakowane i wysyłane jeszcze szybciej, dzięki temu, że zatrudniliśmy dodatkową osobę do pomocy przy ich realizacji.

Druga wiadomość wiąże się niestety ze światowym kryzysem, który w znacznym stopniu dotyka również naszej branży. Wszystkie produkty srebrne ze względu na to, że pochodzą z importu znacznie zdrożały. Wiele sklepów już zareagowało na tą podwyżkę, podnosząc ceny półfabrykatów srebrnych nawet o 50%. Niestety naszego sklepu podwyżki również nie ominą, być może nie będą one aż tak znaczne ale ….od następnej dostawy na pewno będą. Zachęcam, więc już teraz do zakupów srebra jeszcze po starych, niższych cenach.

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podgląd komentarza: