Blog Kadoro

Nowe funkcje wyszukiwarki i nowe półfabrykaty

środa, 17 wrzesień 2008

Znów w naszym sklepie pojawiły się nowe funkcje ułatwiające zakupy. Tym razem rozbudowana została wyszukiwarka, która co prawda istniała już na stronie i pozwalała przeszukiwać zasoby nawet pod względem rozmiaru czy kształtu produktu, jednak nie była w stanie rozpoznawać szukanych przedmiotów pod kątem koloru czy danej kategorii asortymentowej.

Nowa wyszukiwarka jest sprzężona aż z pięcioma cechami: nazwą produktu, kategorią produktu, rozmiarem, kształtem i na co wielu naszych klientów czekało, również z kolorem. Przykładowo, jeśli robimy naszyjnik z turkusów i zastanawiamy się jakie inne kamyki w tym samym odcieniu mogłyby go urozmaicić, to wystarczy wybrać z rozwijanej listy w wyszukiwarce kategorię “Minerały naturalne”, wybrać odpowiedni kolor, ewentualnie rozmiar czy kształt i …gotowe. Przykładów wykorzystania i łączenia funkcji naszej nowej wyszukiwarki moglibyśmy mnożyć i mnożyć … dlatego serdecznie zapraszamy do osobistego przetestowania możliwości i przydatności naszego wynalazku :)

W naszym sklepie pojawiło się również dużo nowości. Wśród nich na szczególną uwagę zasługują:

2 Komentarzy do “Nowe funkcje wyszukiwarki i nowe półfabrykaty”

 1. Inka napisał(a):

  Czy ktoś już Wam kiedyś napisał, że macie potworne zdjęcia!!! Ostrość żadna i dodatkowo ten napis, który wszystko zasłania. Patrze na te zdjęcia i aż mi się odechciewa kupować, a już nie raz miałam ochotę zostawić u Was trochę kasy. Musze widzieć co kupuje. Proponuje obejrzeć zdjęcia innych sprzedawców np. na allegro. Pozdrawiam.

 2. Barbara napisał(a):

  Nie mam żadnych zastrzeżeń ,co do funkcjonowania wyszukiwarki
  oraz do jakości zdjęć. Zapewne można jeszcze coś udoskonalić
  ale w porównaniu do innych u Was nie jest źle.
  Często jednak po otrzymaniu przesyłki czuję zawód,bo kamienie
  w naturze nie są tak piękne jak na zdjęciu (np. ostatnio kula
  karneolu lodowego o średnicy 18mm )

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podgląd komentarza: