Blog Kadoro

Przedremanentowa WYPRZEDAŻ! – wszystko taniej

poniedziałek, 28 grudzień 2009

Pod koniec każdego roku, w grudniu mamy mnóstwo pracy. Oczywiście chodzi o Święta (a tym samym znacznie zwiększoną liczbę zamówień), ale również o konieczność przeprowadzenia remanentu. Krótko mówiąc – musimy spisać cały stan magazynowy, bo niestety wymaga tego urząd skarbowy.

Praca nie jest specjalnie ciężka, ale strasznie żmudna – wszystkie kuleczki, kamyki, zaciski, szpileczki, sznureczki itp. trzeba dokładnie przeliczyć. Oczywiście mamy odpowiedni system komputerowy i znamy stan magazynowy, ale dla pewności musimy to wszystko zweryfikować. Taka praca z reguły zajmuje kilkanaście godzin naszym pracownicom i bez tego nie można zacząć sprzedaży w nowym roku.

Jednak im mniej produktów będziemy mieli na magazynie, tym szybciej uwiniemy się z remanentem. Organizujemy więc wielką wyprzedaż! Apeluję, w imieniu własnym i pracowników:  bardzo prosimy o pomoc i zapraszamy na zakupy!

Tylko teraz, do końca 2009 roku i jeszcze przez 3 pierwsze dni nowego roku, niepowtarzalna okazja na zakup wszystkich oferowanych przez nas produktów aż 15% taniej! Wystarczy tylko wpisać w polu “Kupon rabatowy” specjalny kod uprawniającego do skorzystania z tej unikalnej okazji (sam kod jest poniżej).

Proszę pamiętać,
to jedyna taka okazja w roku!

Bezpośrednio po świętach tj. 29, 30 i 31 grudnia pracujemy normalnie i paczki będą wysyłane jak w każdy zwykły dzień. Przerwa noworoczna potrwa 5 i 6-go stycznia.

Numer kuponu to: WYP2009

Ważny jest tylko do 3 stycznia 2010 włącznie. Proszę podać ten numer w polu “Kupon rabatowy” przy składaniu zamówienia.

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podgląd komentarza: