Blog Kadoro

Wielki konkurs Kadoro – sprawdź co możesz wygrać!

piątek, 6 marzec 2009

Z okazji Dnia Kobiet postanowiliśmy zrobić przyjemność wszystkim naszym klientkom i … klientom :) , którzy będą mogli nagrodą obdarować bliską swojemu sercu kobietę, albo (dlaczego nie?) wykonać dla niej coś niezwykłego. Zachęcamy serdecznie  do wzięcia w nim udziału jeszcze dziś, bo jak na konkurs z okazji Dnia Kobiet przystało trwa on tylko do 8 marca włącznie!

Wystarczy złożyć zamówienie na dowolną kwotę i odpowiedzieć nam na dosłownie jedno pytanie – dlaczego lubisz robić zakupy w Kadoro?

Odpowiedzi należy wpisywać w polu “Informacje dodatkowe” *). My uhonorujemy autora za to losowo wybraną przez system nagrodą. Być może będzie to jeden ze sznurów pereł lub kwarców wart nawet 70 zł albo pakiet półfabrykatów oferowanych w naszym sklepie… pula konkursu to aż 1000 zł! I proszę pamiętać, że u nas nikt nie przegrywa!

Wylosowana nagroda zostanie  dostarczona wraz ze złożonym zamówieniem.

*) Wzięcie udziału w konkursie jest równoznaczne ze zgodą na umieszczenie opinii na stronie operatora konkursu – sklepu Kadoro.pl wraz z imieniem, pierwszą literą nazwiska i miejscowością (np. Anna N., Warszawa). Jeśli podany zostanie dodatkowo link do strony, galerii czy bloga z wytwarzaną przez autora opinii biżuterią, to umieścimy go obok opinii, co pozwoli na zapoznanie się z tą twórczością szerszemu gronu internautów i oczywiście naszych klientów.
W konkursie dana osoba może wziąć udział tylko raz.

8 Komentarzy do “Wielki konkurs Kadoro – sprawdź co możesz wygrać!”

 1. Anna napisał(a):

  Anna napisał(a): Twój komentarz oczekuje na autoryzację.
  sobota 7. marzec 2009 o 09:31
  Złożyłam zamówienie, które dotało do mnie szybko, solidnie i w terminie. Zadowolona jestem z otrzymanych produktów: srebrnych półfabrykatów oraz ametystów i korali.
  Tak więc zamówiłam następne produkty, również srebrne półfabrykaty i tym razem tylko koral. Czekam z zainteresowaniem na paczuszkę.
  Anna Ch., Lublin

 2. Alina napisał(a):

  Bogata i często uzupełniana oferta. Miły i szybki kontakt.Szybka dostawa.Towar świetnej jakości.Świetnie zbudowana strona sklepu.Tak trzymać.
  Pozdrawiam Alina

 3. Danuta napisał(a):

  Lubię robić tu zakupy, bo jest duży wybór artykułów,strona jest wygodna w użyciu, bo np. przy zakupach nie pokazuje się zawartość koszyka za każdym dodanym towarem

 4. Magda napisał(a):

  i co z wynikami konkursu?? wiadomo kto co dostanie???

 5. Aleksandra napisał(a):

  Każdy przekona się co dostanie otrzymując paczkę :)

 6. Ola napisał(a):

  Nie miałam szczęścia – nic nie dostałam :(

 7. Aleksandra napisał(a):

  Pani Olu – to pomyłka, w zamieszaniu koleżanki nie wrzuciły Pani gratisów do paczki. Nadaliśmy je pocztą.

 8. ALICJA napisał(a):

  a czy na drugirok 2010 tez bedzie taki konkurs prosze o odpispozdrawiam alicjakowalska

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podgląd komentarza: