Blog Kadoro

Kadoro po targach Amberif

niedziela, 22 marzec 2009

Ekipa Kadoro udała się tydzień temu na, jedne z największych, międzynarodowe targi biżuteryjnych Amberif. Chcieliśmy zdobyć naprawdę wyjątkowe kamienie, takie, które ciężko było zakupić do tej pory w Polsce. Przy okazji przywieźliśmy mnóstwo nowych produktów do naszego sklepu i mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Cały czas fotografujemy, liczymy i wprowadzamy nowości. Do tej pory pojawiło się ich już ponad 200, między innymi: larvikit, jaspis „skóra węża”, sardonyks, jadeit soocho, trawione agaty i onyksy, agat z ciekawym matriksowym wzorem, turkusy, noc kairu, piasek pustyni, stichtyt, agat muszlowy.

A dalej w kolejce czekają między innymi: rubiny, szmaragdy, szafiry, spinele, bursztyny, lepidolity, tanzanity i wiele, wiele innych.

Oprócz tego pojawi się sporo pozłacanych półfabrykatów srebrnych i ciekawe elementy posrebrzane, jak również trochę narzędzi.

3 Komentarzy do “Kadoro po targach Amberif”

 1. Gosia napisał(a):

  …nadal liczę na to, że w ofercie sklepu
  pojawią się również całe sznury korali… :)

 2. Gloria napisał(a):

  Szkoda ze te targi sa tylko dla osób z branży. Chętnie sama bym się na nie wybrała:)

 3. lu luu napisał(a):

  na targach byłam, miód i wino piłam… to raj dla każdego, kto zafascynowany jest minerałami, srebrem i bursztynem. i widzę, że Kadoro wyłowiło same perełeczki! z niecierpliwością czekam na kolejne nowości.

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podgląd komentarza: