Blog Kadoro

Rusza wielka przedremanentowa WYPRZEDAŻ

środa, 24 grudzień 2008

Pod koniec każdego roku, w grudniu mamy mnóstwo pracy. Oczywiście chodzi o Święta (a tym samym znacznie zwiększoną liczbę zamówień), ale również o konieczność przeprowadzenia remanentu. Krótko mówiąc – musimy spisać cały stan magazynowy, bo niestety wymaga tego urząd skarbowy.

Praca nie jest specjalnie ciężka, ale strasznie żmudna – wszystkie kuleczki, kamyki, zaciski, szpileczki, sznureczki itp. trzeba dokładnie przeliczyć. Oczywiście mamy odpowiedni system komputerowy i znamy stan magazynowy, ale dla pewności musimy to wszystko zweryfikować. Taka praca z reguły zajmuje kilkanaście godzin naszym pracownicom i bez tego nie można zacząć sprzedaży w nowym roku.

Jednak im mniej produktów będziemy mieli na magazynie, tym szybciej uwiniemy się z remanentem. Organizujemy więc wielką wyprzedaż! Apeluję, w imieniu własnym i pracowników:  bardzo prosimy o pomoc i zapraszamy na zakupy!

Tylko teraz, do końca 2008 roku i jeszcze przez 4 pierwsze dni nowego roku, niepowtarzalna okazja na zakup wszystkich oferowanych przez nas produktów aż 15% taniej! Wystarczy tylko wpisać w polu “Kupon rabatowy” kod uprawniającego do skorzystania z tej unikalnej okazji. Ważny jest tylko do 4 stycznia 2009 włącznie. Brzmi on: GRT56

Proszę pamiętać, to jedyna taka okazja w roku!

Bezpośrednio po świętach tj. 29 i 30 grudnia pracujemy normalnie i paczki będą wysyłane jak w każdy zwykły dzień. Przerwa noworoczna potrwa zaś od 31 grudnia do 5 stycznia.

1 Komentarz do “Rusza wielka przedremanentowa WYPRZEDAŻ”

  1. Jola napisał(a):

    Jaki miły koniec roku!!
    Oby tak częściej :) )
    Pozdrawiam!

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podgląd komentarza: