Blog Kadoro

Przydzielamy stałe rabaty na zakupy

środa, 26 listopad 2008

Od pewnego czasu wybranym osobom przydzielaliśmy Karty Stałego Klienta. Było to robione dość wybiórczo – przeglądaliśmy listę wszystkich klientów, sprawdzaliśmy wartość złożonych zamówień i na tej podstawie udzielaliśmy rabatów. Praca dość żmudna, zawsze można kogoś przez przypadek przeoczyć, a i klienci nie wiedzieli że takie rabaty w ogóle istnieją.

Od dzisiaj informacja o możliwych rabatach dostępna jest dla wszystkich.

Dla wszystkich naszych klientów dokonujących większych zamówień przygotowaliśmy Karty Stałego Klienta. Umożliwiają one dokonywanie zakupów ze stałą zniżką, niezależnie od obowiązujących niższych kuponów rabatowych z newslettera.

Osobisty kod rabatowy jest powiązany z kontem klienta, dlatego przy złożeniu każdego zamówienia nasz system automatycznie pomniejszy kwotę do zapłaty o przyznany rabat – nie trzeba pamiętać i przechowywać skomplikowanych kodów, które mogą się zgubić lub zniszczyć. Nie trzeba również nic dodatkowo wpisywać w polu z kuponem rabatowym przy składaniu zamówienia.

Kod rabatowy będzie ważny przez okres sześciu miesięcy. Jeśli w tym czasie dokona się zakupów na określoną kwotę, kod zostanie przydłużony na kolejne pół roku. Szczegółowe przedziały zakupów i odpowiadające im rabaty przedstawia poniższa tabelka.

Wartość zamówień w ciągu 6 miesięcy
Wysokość rabatu
powyżej 500 zł 7%
powyżej 1000 zł 10%
powyżej 1500 zł
12%
powyżej 2000 zł 15%

Rabaty nie są przyznawane automatycznie w momencie osiągnięcia określonego pułapu, a nadal przydzielamy je ręcznie. Jeśli zatem wartość zamówień przekracza wymienione progi (można to sprawdzić na stronie “Twoje zamówienia” po zalogowaniu się) a nie ma się jeszcze odpowiedniego rabatu, wystarczy napisać do nas a przydzielimy go ręcznie.

Jeśli zaś nie mamy jeszcze wystarczającej wartości zamówień, zawsze można wykorzystać kod z newslettera :)

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podgląd komentarza: