Blog Kadoro

Na długi weekend – promocja wraz z nowościami

niedziela, 9 listopad 2008

Któż z nas nie lubi mieć dni wolnych… W tym roku 11 listopada szczęśliwie wypada we wtorek, co niektórym osobom pozwala wziąć 1 dzień wolnego i tym samym cieszyć się weekendem długim na 4 dni.

My również też zachęceni tą wizją pozwoliliśmy sobie na jednodniową przerwę i bierzemy w poniedziałek wolne. Tym samym 10-ty listopada będzie w Kadoro dniem wolnym od wysyłek pocztowych, chociaż zamówienia można jak najbardziej w tym czasie składać. Wiem, jak niecierpliwie wyczekuje się na zamówione towary, dlatego na pocieszenie powiem, że wprowadzamy promocją obejmującą 4 dni – sobotę, niedzielę, poniedziałek i wtorek (od 8 do 12 listopada włącznie).

Do każdego zamówienia złożonego na min.:
50 zł – dajemy 4 szt. oliwek gładkich ag925 5×3 mm
100 zł – to co wyżej plus 4 szt. miseczek satynowych 6 mm
150 zł – oliwki gładkie, miseczki satynowe oraz 2 szt. pereł Swarovskiego 12 mm powder rose

Wartość zamówienia brana pod uwagę nie obejmuje kosztów dostawy. Jako zamówienie rozumiemy łączny zakup wysyłany w jednej przesyłce (dotyczy 2 i więcej zamówień składanych w trakcie obowiązywania promocji).

Osoby które złożyły zamówienie w sobotę nie muszą się martwić, tylko u nas promocja działa wstecz i obejmuje również je.

W sobotę wprowadziliśmy również kilkadziesiąt nowości i uzupełniliśmy wiele braków (w dużej części ze srebra). Udało się nam ponownie sprowadzić dłuuugo oczekiwane chwosty jak również doskonałej jakości narzędzia (niemieckiej firmy Griffin) – o które prosiło nas wiele klientek.

Szczypce okrągłe Szczypce tnące boczne

Zapraszam do spojrzenia na wszystkie nowości.
Aleksandra

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podgląd komentarza: