Blog Kadoro

Kadoro dzieli się zyskami

piątek, 14 marzec 2008

Piszę z pewną propozycją – najkrócej rzecz ujmując nasz sklep chce się podzielić swoimi zyskami poprzez udział w programie partnerskim.

To bardzo proste! Wystarczy, że jakaś osoba wejdzie do Sklepu Kadoro.pl klikając na baner lub link parnerski a za każdy sprzedany dzięki temu produkt otrzymasz od 2% do 5% prowizji! Jeśli nie masz strony internetowej taki link możesz umieścić chociażby w stopce maila, czy sygnaturce jesli często piszesz na forach czy blogach.

W momencie gdy Klient kliknie w Link Partnerski z Twoim identyfikatorem, w jego przeglądarce zostanie zapisany specjalny plik tekstowy, nazywany “cookie” (z ang. “ciasteczko”), w którym znajdzie się informacja, że wejście na stronę nastąpiło z Twojego polecenia.

Jeśli w ciągu 180 dni od tego momentu klient dokona rejestracji i dowolnego zakupu – wówczas Ty otrzymasz 5% wartości tego zamówienia. Np. jeśli ktoś kupi u nas produkty na łaczną kwotę 200 zł – otrzymasz 10 zł. A jeśli takich osób w będzie 10 – masz w kieszeni 100 zł. A jeśli 50 lub więcej? Policz sam :)

Za każde zamówienie Klienta, którego poleciłeś, i który założył konto i dokonał u nas zakupu w ciągu 180 dni od polecenia – otrzymujesz Wieczną Prowizję! Klient nie musi już więcej klikać w Twój Link Partnerski – system przy pierwszym zakupie zapamięta, że ten Klient został polecony przez Ciebie. W ten sposób możesz zarabiać pieniądze nawet wtedy, gdy przestaniesz juz polecać nasz sklep – wystarczy, że Klienci będą u nas nadal robić zakupy.

Twoja prowizja bezpośrednia wynosi 3%. Prowizja wieczna : 2%
Możesz więc zarobić aż 5%!

Pozdrawiam, zapraszam do rejestracji w naszym programie partnerskim i życzę krociowych zysków!

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podgląd komentarza: