Blog Kadoro

Lodolit

czwartek, 29 listopad 2007

Lodolit to typ kwarcu, który zawiera wiele inkluzji w wielorakich kolorach. Trudno jest bowiem znaleźć dwa identyczne egzemplarze tego kamienia. Wrostki tworzą wzory roślinne, przypominające ogród lub podwodny krajobraz, dlatego często nazywa się go kwarcem ogrodowym, krajobrazowym czy scenicznym.

Najpowszechniejszym metafizycznym użyciem lodolitu jest dostarczanie energii by urzeczywistnić czyjeś marzenia. Lodolit wzmacnia też komunikację z istotami w sferze duchowej i zwiększa energię duchową noszącej go osoby. Pomaga on też przywołać wiedzę z poprzedniego życia. Dodaje pozytywnej energii i siły.

Jeśli chodzi o zdrowotne działanie kamienia – uznaje się, że dodaje nam energii do leczenia się i pomaga tak przemieścić energię, że następuje proces leczenia.

Uważa się, że lodolit wspomaga wzrost duchowy, jasność umysłu, komunikację i integrację. Uzdrawiacze mówią, że noszenie go w okolicach talii uśmierza bóle menstruacyjne.

Zostaw komentarz

XHTML: Możesz użyć następujących tagów: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Podgląd komentarza: